Kim jesteśmy?

Zęby mamy jedne na całe życie, dlatego tak ważne jest to, aby prawidłowo o nie dbać. Naszą misją jest zatem nie tylko prawidłowe leczenie zębów, ale przede wszystkim profilaktyka. Wizyty kontrolne w naszym gabinecie odbywają się w przyjaznej atmosferze a do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Dbamy jednak nie tylko o największy komfort naszych pacjentów, ale też cały czas się rozwijamy – zarówno pod względem pogłębiania naszej wiedzy jak również i sprzętu, którym nasza pracownia stomatologiczna dysponuje.

Działamy od wielu lat i w tym czasie udało nam się zbudować duże grono oddanych pacjentów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Dla nas to największe wyróżnienie i właśnie z tego względu codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko diagnostyka oraz leczenie zębów było na jak najwyższym poziomie, ale też aby były one skuteczne.

Dysponujemy profesjonalną pracownią protetyczną jak również i pracownią rtg, dzięki czemu jesteśmy w stanie już na etapie diagnostyki bardzo dokładnie określić problem, z którym mamy do czynienia.