Pracownia techniki dentystycznej

Nasza pracownia techniki dentystycznej to przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wiemy, jak ważny jest piękny i zdrowy uśmiech i właśnie dlatego, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania oraz potrzeby naszych pacjentów. Mimo, iż działamy już wiele lat, jesteśmy bardzo świadomi tego, jak zmienia się protetyka i zawsze jesteśmy na bieżąco – zarówno jeśli chodzi o sprzęt wykorzystywany do zabiegów protetycznych jak również i materiały, z których wykonywane są nasze protezy.

Jesteśmy otwarci na wszystkich – zarówno na tych pacjentów, którzy już posiadają protezy ale chcieliby je wymienić, jak również i na tych, którzy dopiero planują jej zakup.
W naszej pracowni techniki dentystycznej zapewniamy nie tylko komfort i wygodę pacjentów – co jest dla nas bardzo ważne, ale też i kompleksową ich obsługę. Zajmujemy się zarówno wykonywaniem nowych protez z najnowocześniejszych, zgodnych z trendami stomatologicznymi materiałów, jak również uszczelnianiem i naprawą tych, które są używane obecnie przez naszych pacjentów.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę – służymy pomocą w każdym aspekcie związanym z zakupem nowej protezy lub naprawą obecnie przez państwa używanej.